Technologia

Strona główna Technologia

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji żywności, suplementów diety, leków, środków dietetycznych specjalnego przeznaczenia medycznego oraz produktów z kategorii sports nutrition. W trakcie produkcji korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w zakresie obróbki produktów zamkniętych, otwartych, stałych, sypkich, sypkich-pylistych oraz płynnych.

 

Na zlecenie klienta tworzymy i opracowujemy receptury produktów oraz świadczymy usługi co-packingu i co-manufacturingu zarówno produktów promocyjnych jak i regularnych serii sprzedaży.

Zajmujemy się obróbką zarówno produktów zamkniętych, jak i otwartych, stałych, sypkich, sypkich pylistych oraz płynnych. Mieszamy komponenty zgodnie ze wskazaną przez klienta recepturą lub tworząc od podstaw różnego rodzaju mieszaniny wg. naszej receptury.

Produkt końcowy jest następnie dozowany do wybranego opakowania lub kapsułkowany.

Nasza wydajność:

  1. Zmieszanie ok. 2000 kg mieszanki o dowolnym składzie/ godzinę.
  2. Automatyczne saszetkowanie- 1500 saszetek/ godzinę.
  3. Automatyczne pakowanie w op. typu doypack- 500 szt./ godzinę.
  4. Automatyczne pakowanie w słoje- do 1200 szt./ godzinę.
  5. Automatyczne kapsułkowanie- do 25000 kapsułek/ godzinę.

Oferujemy profesjonalne doradztwo w dziedzinie pakowania, przepakowywania, foliowania, etykietowania, banderolowania, celofanowania, a także projektowania opakowań.

Zajmujemy się przepakowywaniem uprzednio zapakowanych produktów branży FMCG oraz zakupem i dystrybucją materiałów dostarczanych do klienta w ramach akcji BTL.

Praca naszej firmy jest zorganizowana w systemie brygadowym, który umożliwia równoczesną realizację nawet dziesięciu zleceń. Wdrożony system kontroli jakości HACCP minimalizuje możliwość wystąpienia błędów w procesie produkcyjnym. Produkcja odbywa się zgodnie ze standardami GMP. Jesteśmy w trakcie certyfikacji HALAL oraz BRC.

Newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter

Proszę czekać...

Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.